42g црна школка црна нитрилна обложени ракавици - Кина Gaomi Junyi труд производи за заштита

42g црна школка црна нитрилна обложени ракавици

Краток опис:

Junyi 13G black nitrile coated gloves brand  Junyi Item Name 42g black shell black nitrile coated gloves Coated Texture nitrile Liner nylon shell type non-disposable use series nitrile series Weight 41.1g per pair Length 24cm Packing 12pairs per dozen,960pairs per bale Origin Gaomi City Shandong province china function Ordinary labor protection gloves scope of use mechanical processing, gardener, metallurgical forging service custom processing, custom logo


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Junyi 13G црна нитрилна обложени ракавици
  бренд  Junyi
  Име на предметот 42g црна школка црна нитрилна обложени ракавици
  обложени Текстура нитрилна
  лагер најлон школка
  тип не-за еднократна употреба
  серија нитрилна серија
  Тежина 41.1g по пар
  должина 24cm
  пакување 12pairs по десетина, 960pairs по бала
  потекло Gaomi Град провинцијата Шандонг во Кина
  функција Обичните ракавици за заштита на трудот
  опсегот на употреба механичка обработка, градинар, металуршки фалсификување
  Сервис сопствени обработка, обичај лого

 • Претходно:
 • Следно:

 • ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ

   WhatsApp Онлајн Chat!