за нас

за нас

Ние се прават работите малку поинаку, и тоа е начинот на кој ние се допаѓа!

Вовед компанијата

Gaomi Град Junyi заштита на трудот Производи CO., LTD. е компанија специјализирана за производство и преработка на ракавици за заштита на трудот, нитрилна обложени ракавици, нитрилна половина обложени ракавици, маски итн Компанијата има целосна и научен систем за управување со квалитетот. Интегритетот и силата и квалитетот на Gaomi Град Junyi заштита на трудот Производи CO., LTD. е призната од страна на индустријата. Добредојдовте пријатели од сите сфери на животот да ја посетите, водич и да преговараат за бизнис. 


WhatsApp Онлајн Chat!