црна полиестер школка црно СТП обложени ракавици - Кина Gaomi Junyi труд производи за заштита

црна полиестер школка црно СТП обложени ракавици

Краток опис:

Junyi 13G black polyester shell block PU coated gloves brand  Junyi Item Name black polyester shell black PU coated gloves Coated Texture PU Liner polyester shell type non-disposable use series PU series Weight 32g per pair Length 25cm Packing 12pairs per dozen, 240pairs per carton Origin Gaomi City Shandong province china function wear-resistant, tear-resistant scope of use electronics, light industry service custom processing


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Junyi 13G црна полиестер школка блок СТП обложени ракавици
  бренд  Junyi
  Име на предметот црна полиестер школка црно СТП обложени ракавици
  обложени Текстура СТП
  лагер полиестер школка
  тип не-за еднократна употреба
  серија СТП серија
  Тежина 32g по пар
  должина 25cm
  пакување 12pairs по десетина, 240pairs на картон
  потекло Gaomi Град провинцијата Шандонг во Кина
  функција отпорни на абење, солза отпорни
  опсегот на употреба електроника, лесната индустрија
  Сервис сопствени обработка

 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Онлајн Chat!