црна школка црно СТП обложени ракавици - Кина Gaomi Junyi труд производи за заштита

црна школка црно СТП обложени ракавици

Краток опис:

Junyi 13G black shell black PU coated  gloves  brand  Junyi Item Name black shell black PU coated  gloves Coated Texture PU Liner polyester shell type non-disposable use series PU series Weight 30g per pair Length 24cm Packing 12pairs per dozen, 240pairs per carton Origin Gaomi City Shandong province china function wear-resistant, tear-resistant scope of use electronics, light industry service custom processing


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Junyi 13G црна школка црно СТП обложени ракавици 
  бренд  Junyi
  Име на предметот црна школка црно СТП обложени ракавици
  обложени Текстура СТП
  лагер полиестер школка
  тип не-за еднократна употреба
  серија СТП серија
  Тежина 30g по пар
  должина 24cm
  пакување 12pairs по десетина, 240pairs на картон
  потекло Gaomi Град провинцијата Шандонг во Кина
  функција отпорни на абење, солза отпорни
  опсегот на употреба електроника, лесната индустрија
  Сервис сопствени обработка

 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Онлајн Chat!