Контактирајте не

Gaomi Град Junyi заштита на трудот Производи CO., LTD.

адреса

NO.2182, Shuguang пат (југ), Chaoyang улица, град Gaomi, град Weifang, провинцијата Шандонг, Кина.

Е-пошта

  junyilaobao@163.com

телефон

86-13791863815

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Онлајн Chat!