сива зелена најлон ПВЦ обложени ПВЦ пена финиш ракавици - Кина Gaomi Junyi труд производи за заштита

сива зелена најлон ПВЦ обложени ПВЦ пена финиш ракавици 

Краток опис:

Junyi 13G nylon shell PVC coated foam finish gloves brand  Junyi Item Name gray nylon green PVC coated PVC foam finish gloves  Coated Texture PVC Liner nylon shell type non-disposable use series PVC coated foam finish series Weight 96g per pair Length 25cm Packing 12pairs per dozen, 240pairs per carton Origin Gaomi City Shandong province china function ordinary labor protection gloves scope of use Industry, transport, construction service custom processing, cu...


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Junyi 13G најлон школка ПВЦ обложени пена финиш ракавици
  бренд  Junyi
  Име на предметот сива зелена најлон ПВЦ обложени ПВЦ пена финиш ракавици 
  обложени Текстура ПВЦ
  лагер најлон школка
  тип не-за еднократна употреба
  серија ПВЦ обложени пена заврши серијата
  Тежина 96g по пар
  должина 25cm
  пакување 12pairs по десетина, 240pairs на картон
  потекло Gaomi Град провинцијата Шандонг во Кина
  функција обични ракавици за заштита на трудот
  опсегот на употреба Индустријата, транспортот, градежништвото
  Сервис сопствени обработка, обичај лого

 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Онлајн Chat!