виолетова најлон школка црна латекс обложени чупка финиш ракавици - Кина Gaomi Junyi труд производи за заштита

виолетова најлон школка црна латекс обложени чупка финиш ракавици

Краток опис:

Junyi 10G purple nylon shell black latex coated crinkle finish gloves  brand  Junyi Item Name purple nylon shell black latex coated crinkle finish gloves  Coated Texture latex Liner nylon shell type non-disposable use series latex series Weight 80g per pair Length 25cm Packing 12pairs per dozen, 120pairs per carton Origin Gaomi City Shandong province china function wear-resistant, skid-resistant scope of use car maintenance, machinery, handing, driver service ...


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Junyi 10G пурпурна црна најлон школка латекс обложени чупка финиш ракавици 
  бренд  Junyi
  Име на предметот виолетова најлон школка црна латекс обложени чупка финиш ракавици 
  обложени Текстура латекс
  лагер најлон школка
  тип не-за еднократна употреба
  серија латекс серија
  Тежина 80g по пар
  должина 25cm
  пакување 12pairs по десетина, 120pairs на картон
  потекло Gaomi Град провинцијата Шандонг во Кина
  функција отпорни на абење, отпорни на лизгање
  опсегот на употреба одржување автомобили, машини, предавање, возачот
  Сервис сопствени обработка

 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Онлајн Chat!