црвена школка црна латекс обложени чупка финиш ракавици - Кина Gaomi Junyi труд производи за заштита

црвена школка црна латекс обложени чупка финиш ракавици

Краток опис:

Junyi 13G red shell black latex coated  crinkle finish gloves  brand  Junyi Item Name red shell black latex coated crinkle finish gloves Coated Texture latex Liner polyester shell type non-disposable use series latex series Weight 60g per pair Length 26cm Packing 12pairs per dozen, 240pairs per carton Origin Gaomi City Shandong province china function wear-resistant, skid resistant scope of use cars, machinery, maintenance, handing service custom processing


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Junyi 13G црвена школка црна латекс обложени чупка финиш ракавици 
  бренд  Junyi
  Име на предметот црвена школка црна латекс обложени чупка финиш ракавици
  обложени Текстура латекс
  лагер полиестер школка
  тип не-за еднократна употреба
  серија латекс серија
  Тежина 60g по пар
  должина 26cm
  пакување 12pairs по десетина, 240pairs на картон
  потекло Gaomi Град провинцијата Шандонг во Кина
  функција отпорни на абење, отпорни пропадна
  опсегот на употреба автомобили, машини, одржување, предавање
  Сервис сопствени обработка

 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Онлајн Chat!