згусне најлон школка точки ПВЦ обложени ракавици - Кина Gaomi Junyi труд производи за заштита

згусне најлон школка точки ПВЦ обложени ракавици

Краток опис:

Junyi 13G thicken nylon shell PVC dots coated gloves  brand  Junyi Item Name thicken nylon shell PVC dots coated gloves Coated Texture PVC dots Liner thicken nylon shell type non-disposable use series PVC dots series Weight 30-35g per pair Length 25cm Packing 12pairs per dozen, 120pairs per carton Origin Gaomi City Shandong province china function wear-resistant, skid-resistant scope of use car maintenance, machinery, handing, driver service custom processing


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Junyi 13G згусне најлон школка точки ПВЦ обложени ракавици 
  бренд  Junyi
  Име на предметот згусне најлон школка точки ПВЦ обложени ракавици
  обложени Текстура ПВЦ точки
  лагер згусне најлон школка
  тип не-за еднократна употреба
  серија ПВЦ точки серија
  Тежина 30-35g по пар
  должина 25cm
  пакување 12pairs по десетина, 120pairs на картон
  потекло Gaomi Град провинцијата Шандонг во Кина
  функција отпорни на абење, отпорни на лизгање
  опсегот на употреба одржување автомобили, машини, предавање, возачот
  Сервис сопствени обработка

 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Онлајн Chat!