FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

Çfarë është kategoria e biznesit tuaj? kompani tregtare? Ose fabrikë?

Ne jemi furnizuesit e fabrikës. Fabrika jonë ndodhet në provincën Shandong në Chine, të mirëpritur të na vizitoni.

Mund konsumatori të marrë një palë e mostrës së doreza?

Po! Ne mund të dërgojnë mostra klient i ndonjë doreza lloji ne prodhuara.

Mund të bëjë logon e klientit mbi produktet?

Po! Ne e pranojmë biznesit OEM, ne mund të përpiqemi të mira tona për të shtypur ose të bllokojë logo porosi mbi produktet.

Çfarë pagesa lloj frymërash nuk mund të pranojë?

Ne mund të pranojmë T / T ose LC apo PD, edhe sipas të vërtetë të gjendjes.

A mund të garantojë mallrat e ngarkimit në kohë?

Po! Ne jemi fabrikë, ne mund të kontrollojë procesin e prodhimit, dhe në të njëjtën kohë të garantojë cilësinë e mallrave.

A mund të garantojë cilësinë e mallrave të njëjta si mostra?

Po! Ne jemi vazhdimisht në përmirësimin e cilësisë së produkteve tona. Ne nuk duam Reputacioni ynë të jetë dëmtuar nga problemet e cilësisë.

Duan të punojnë me ne?


WhatsApp Online Chat!